Przygotuj się do wiosny wspólnie z nami! Już teraz zapraszamy na XIII edycję Kobylnickiej Garażówki, która odbędzie się 23 kwietnia w Szkole Podstawowej w Kobylnicy. Jeśli chcecie sprawdzić najnowsze trendy, sprzedać lub kupić unikalne przedmioty, to „Garażówka” jest wydarzeniem stworzonym właśnie dla Was.

Pierwsza w tym roku Kobylnicka Garażówka odbędzie się pod hasłem „Akcja-dekoracja zainspiruj się na wiosnę”. Wiosna to czas zmian, a zmiany najlepiej zacząć od wnętrza. Dlatego też podczas „Garażówki” działać będzie punkt konsultacyjny, w którym specjaliści doradzą w kwestiach aranżacji i najnowszych obowiązujących trendów wystroju wnętrz. Jeśli więc wraz z nadejściem cieplejszych dni szukacie pomysłów, to musicie nas odwiedzić.

Ponadto w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy tradycyjnie nie zabraknie stoisk, na których pojawi się cała gama rozmaitych towarów: ubrań, narzędzi, sprzętu elektronicznego oraz rękodzieła. Na odwiedzających oprócz emocji związanych z zakupami czekają także inne atrakcje . W części artystycznej przygotowano występy wokalistów z Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu zawodników klubu tańca sportowego „Paktan” . Najmłodsi natomiast z pewnością ucieszą z możliwości obejrzenia spektaklu przygotowanego przez Teatr Obieżyświat Dodatkowo dla miłośników robótek ręcznych odbędą się warsztaty rękodzielnicze, a dla bibliofilów Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy przygotowała kiermasz książek. Pojawią się także stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z tradycyjnymi wypiekami.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.